Купити пасажирський мікроавтобус: найкращі моделі на ринку

Купити пасажирський мікроавтобус: найкращі моделі на ринку

Здійснювати пасажирські перевезення чи сімейні поїздки можна на мікроавтобусі. Це буде практичним та вигідним рішенням. Наявність такого транспортного засобу здатне позбавити необхідності утримувати кілька легкових автомобілів. Сьогодні ринок пропонує досить широкий вибір подібних моделей, так що купити пасажирський мікроавтобус не складе труднощів.

Вибір мікроавтобуса для пасажирських перевезень

Підбір оптимального варіанту залежить від того, як він буде використовуватися. Якщо є потреба у транспорті, щоб виїхати за місто, на дачу, то буде цілком достатньо бюджетних моделей. Далекі подорожі, пасажирські трансфери краще здійснювати на витривалих моделях із гарною прохідністю. Звичайні міські переміщення зручніше виконувати на більш компактних та маневрених.

Мікроавтобус для перевезень людей повинен мати високу безпеку:

  • блокування дверей;

  • ремені, подушки безпеки;

  • система вентиляції та кондиціювання;

  • фіксація крісел.

Не останню роль відіграє комфорт пасажирів. Добре переносити поїздку будь-якими дорогами допоможе енергоємна підвіска.

Найкращі моделі пасажирських мікроавтобусів

Багато відомих автовиробників виготовляють на своїх базах мікроавтобуси, оскільки це дуже затребуваний вид транспорту. Згодом споживачі змогли сформувати рейтинг найкомфортніших, найнадійніших та функціональніших моделей.

Ford Transit

Варіанти на 9 та 17 пасажирських місць. Це багатофункціональний та ефективний автомобіль для будь-яких завдань. Є вибір габаритів, комплектації та технічних опцій.

Fiat Ducato

Дизельний двигун. Випускаються моделі на 14 або 17 місць, сидіння відрізняються різними конфігураціями. Оснащені різними технічними функціями та додатковими опціями.

Mercedes-Benz Sprinter

Відмінна альтернатива стандартним автобусам для міських та міжміських трансферів. Оснащення можливе на індивідуальне замовлення.

Mercedes-Bentz Vito

Компактний намист на 8 місць. Вирізняється підвищеним рівнем комфорту. Функціонал салону можна розширювати за допомогою трансформацій.

Renault Trafic

Має коротку та довгу колісну базу, 9 місць та містке багажне відділення.

Opel Movano

Головною перевагою є велика місткість – 17 місць та велике багажне відділення. Це чудовий варіант для поїздок групою.

Більшість пасажирських перевезень сьогодні здійснює пасажирський мікроавтобус. Вони застосовуються як засіб пересування містом, між містами та країнами, в аеропортах, для ділових поїздок. Тому кожна нова серія характеризується покращеними користувальницькими характеристиками, що тільки на користь водію та пасажирам.

Джерело: https://avtek.ua/ua/c-mikroavtobusy